1.Gün | 49 Günde TYT Matematik | Rmtayfa


1.GÜN

49 Günde TYT Matematik çalışma kampımız bugün itibariyle başlıyor arkadaşım. Bir işe başlamak güç ister onu bitirmek ise daha büyük bir güç.

Umarım seninle birlikte başladığımız bu işin sonunu getirebiliriz. Gerçi sadece amaç programı bitirmek değil hakkıyla bitirmek olmalı.

Şimdi ilk günden itibaren bu programın daha verimli olması adına nasıl çalışmalısın bundan bahsedelim. Aşağıdaki foroğrafı dikkatle incelemekle başlayalım bu olaya.

Fotoğrafta gördüğün masa senin çalışma masana ne kadar benziyor? 

Evet derslerimizi uzun süredir takip edenler belkide ne demek istediğimi çoktan anladılar   Ey güzel arkadaşım video derslerimizi izlerken önünde ekranın baş ucunda kalemin ve not defterin olmalı. Beni sadece bir film izler gibi izlersen inan çok bir faydasını göremeyiz. Sen de benimle birlikte notlar tutar, benimle birlikte soruları çözersen çok şeyi değiştirebiliriz.

O halde ilk kuralımız, benimle birlikte not tutman olacak. İlk günden bu alışkanlığı kazanmalıyız. Taki son güne kadar.

Bir değer önemli konu ise önce klasikleşmiş konu anlatımlarını hiç sıkılmadan dinleyip ardından bu konunun klasikleşmiş soruları çözmen gerekliliği.

Biz de seninle birlikte  Temel Kavramlar konusunda ayrıntılsıyla tüm konu anlatımlarını soru çözümleriyle birlikte bitireceğiz. Ardından yeni nesil soru çözümlerini olduğu SORU AVCISI derslerimizde günümüz TYT soru tiplerini de çözüp konuyu güzel bir temel atmış olacağız.

Bugünlük bu kadar ama her gün sitemize takip edersen çalışmanla ilgi tüyolar ve ders notları burada yer alacak.

O halde hadi başlayalım bakalım. Temel Kavramlar 1 dersimiz başlasın. İyi seyirler.

Unutmadan birazdan izleyeceğin ders önceden yayımlanmış olan dersimizin gereksiz yerleri kesilerek senin hiç vakit kaybetmeden tüm konuyu daha iyi anlayabilmen için yeniden düzenlenmiştir.Bu sebeple eski derslerimizin ders notları sitemizde yer almayacak. 

Ama yeni eklenen tüm derslerin PDF dökümanları siteye eklenecek. Yok yine de hangilerinin ekleneceğini merak edersen çalışma programı sayfamızda bununla ilgili bilgilendirmeye ulaşabilirsin. Onunda linki hemen aşağıda.

 

https://ogrenciburada.com/49-tyt-matematik-rmtayfa-2020/


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Artist Artist
23
Artist
Bööö Bööö
27
Bööö
Çalışkan Çalışkan
75
Çalışkan
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
19
Sesli Güldüm
Sinirlendim Sinirlendim
26
Sinirlendim
Beğendim Beğendim
219
Beğendim

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. onun yerine diğer dersleri de aynı anda götürmeye çalış ki götürüyor isen ve hala video istiyorsan sana helal olsun 🙂