4.Gün | 49 Günde TYT Matematik | Rmtayfa


4.GÜN

Seyir defterinde 4.gün 🙂 Nasıl gidiyor bakalım çalışmalar? Yavaş yavaş belli bir ritim tutturmaya başladık mı? İlerleyen günlerde iyiden iyiye tempoyu arttırıcaz ama aceleye de gerek yok.

Evet geçtiğimiz günlerde erken kalkmak gerek diyoruduk. Artık bir rutinimiz oldu erken kalkmak. 4 gündür bunu yapıyoruz dimi? Şimdi yeni bir alışkanlığımızdan daha bahsedicem.

Her sabah düzenli bir şekilde kahvaltı yapmak. İlk duyduğunda ne var bunda demiş olabilirsin. Ama okul başladığında ya da hali hazırda dershaneye, kursa giden arkadaşlar erken kalkıp kahvaltı yapmadan gidiyoruz dimi? Nede olsa orada bir şeyler atıştırırız işte ne bileyim simit, poğaça bisküvi tarzı şeyler.

Yıllar önce öğretmen arkadaşımla beraber hazırlağımız bir kahvaltı videosu vardı. İzle derim hem gençlik yıllarımızı görmüş olursun 🙂

İnan kahvaltı belkide bir öğrenci için günün en önemli öğünü. Gerçekten sağlam ve düzgün bir kahvaltı yaptıktan sonra bir şeylerin değiştiğini göreceksin. Belki şaka gibi gelecek ama denemek sana bir şey kaybettirmez. 

Daha fazla uzatmadan artık Temel Kavramlarda sona geliyoruz. Soru avcısı bölümleriyle öğrendiklerimizi yeni nesil sorularla pekiştirme zamanı geldi.

Sana iyi çalışmalar, videomuzu beğenmeyi unutma diyelim de…


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Artist Artist
2
Artist
Bööö Bööö
5
Bööö
Çalışkan Çalışkan
8
Çalışkan
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
2
Sesli Güldüm
Sinirlendim Sinirlendim
6
Sinirlendim
Beğendim Beğendim
27
Beğendim